Seslendirme

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

İnce eleyip sık dokuduğunuz, her kelimesine ayrı özen gösterdiğiniz bir metniniz var ve video haline gelebilmesi içinde seslendirme ihtiyacı duyuyorsanız doğru yerdesiniz. Profesyonel bir metin yazarı, eşsiz bir senarist ya da  kurguda çok iyi olsanız dahi, iş seslendirmeye geldiği zaman profesyonel bir elin değmesi gerekecektir. Tanıtım, reklam, eğitim, kurgusal veya farklı bir amaçla oluşturmak istediğiniz videolarınıza ses eklemek veya hali hazırda paylaşmış olduğunuz videolarınıza da ses montajı yaptırmak istediğinizde ihtiyaç duyduğunuz en iyi hizmetlere bizimle kısa sürede ulaşmanız mümkün olacaktır.  Her konuda özel olarak seçilecek, işinde başarılı ve profesyonel kişilerle, en özel metinlerinizi mükemmel ses renkleriyle buluşturarak eşsiz bir video ortaya çıkarabilmeyi de başarabilmek sizin elinizde.

Herhangi bir projeye başladığınızda, özellikle YouTube gibi bir ortamdaki rekabetten sıyrılmak istediğiniz zamanlarda farkınızı her zaman ortaya koymanız gerekir. Profesyonel Seslendirme Sanatçıları sayesinde işinizi bir adım ileriye taşımak, daha fazla ilgi çekmek ve dinleyenleri yormayacak bir ses rengiyle izleyicilerinizi karşılamak istediğinizde iletişime geçerek sizler de hizmet alabilirsiniz. Özenle hazırladığınız ve eşsiz bir kaliteye sahip olan metinlerinizi seslendirmek, yayınlanmış içeriklerinize montaj hizmeti almak istemeniz her zaman başarınızı da artıracaktır. Seslendirme hizmeti sadece bunlarla kısıtlı değil. Daha önce yayınladığınız ve üzerinde ses olan bir videonun da sesi alınarak, yeni kayıt edilecek olan seslendirmeleri de videonuza koyarak eşsiz bir yapım ortaya çıkarabilmek her zaman çok kolay olabilir.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”399″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

En uygun fiyata ve en kaliteli hizmetleri alabileceğiniz Seslendirme Sanatçısı ihtiyaçlarınızı karşılamanız adına ekibimiz her an en iyiye ulaşabilmeniz için hizmetinizdedir. Videolarınızın kaliteleriyle her zaman bir adım önde olmasını, kalıcı bir izlenme yakalamak ve kitlenizi de videolarınıza kilitlemek istediğinizde sizler de bu profesyonel hizmetlere başvurabilirsiniz. Seslendirme Hizmetleri sayesinde ortaya çıkacak projelerinizi siz beğenene kadar revize ederek, aldığınız hizmetten memnun olmanızı sağlıyoruz. Seslendirme hizmetinin etkilerini projelerinizde görmek için bir an önce harekete geçin.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Elinizde seslendirilmesini istediğiniz bir metin var ama bir türlü istediğiniz seslendirmeni bulamadınız. Kimi zaman fiyata takıldınız, kimi zaman da seslendirmenin sesi içinize sinmedi. Seslendirme, eserlerinizin daha etkileyici olmasında başrol oynar. İstediğiniz formatta sunulacak olan ses dosyası isterseniz mevcut videonuza da montajlanabilir.

Elinizde seslendirilmesini istediğiniz bir metin var ama bir türlü istediğiniz seslendirmeni bulamadınız. Kimi zaman fiyata takıldınız, kimi zaman da seslendirmenin sesi içinize sinmedi.

Tanıtım videoları, eğitim videoları veya reklamlarınız için seslendirmeyi yaptığımız gibi, isterseniz mevcut videonuza montajlayabiliriz. Böylece farklı birini aramaya ihtiyacınız kalmadan işinizi kullanıma hazır olarak teslim alabilirsiniz. Elinizdeki videoyu kullanıp konuşmayı güncellemek isterseniz de mevcut sesi kaldırıp yeni seslendirmeyi yerleştirebiliriz.

Projenizin ihtiyacına göre müzik de ekleyebilir ve daha dikkat çekici olmasını sağlayabiliriz.

Bizimle görüşmeden karar vermeyin. İster Türkçe, ister İngilizce seslendirme işleriniz için buradayız.

Çalışmalarımızdan bazı örnekler;

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_wp_text title=”Marka Canavarı”]

[/vc_wp_text][vc_wp_text title=”Almanca”]

[/vc_wp_text][vc_wp_text title=”Liman Pizza”]

[/vc_wp_text][vc_wp_text title=”Akel Cam Balkon”]

[/vc_wp_text][vc_wp_text title=”IBC Fair – İngilizce”]

[/vc_wp_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_wp_text title=”Medyum”]

[/vc_wp_text][vc_wp_text title=”İngilizce – Kadın”]

[/vc_wp_text][vc_wp_text title=”Bina Maliyet”]

[/vc_wp_text][vc_wp_text title=”Denizanası”]

[/vc_wp_text][vc_wp_text title=”IBC Fair – Fransızca”]

[/vc_wp_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_wp_text title=”Klas FM”]

[/vc_wp_text][vc_wp_text title=”Mobillium”]

[/vc_wp_text][vc_wp_text title=”İngilizce – Erkek”]

[/vc_wp_text][vc_wp_text title=”Designer Market”]

[/vc_wp_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_wp_text title=”Moda Berfu”]

[/vc_wp_text][vc_wp_text title=”Klas Grup”]

[/vc_wp_text][vc_wp_text title=”Vestel”]

[/vc_wp_text][vc_wp_text title=”IBC Fuarı”]

[/vc_wp_text][/vc_column][/vc_row]