Gömülü Altyazı

Videolarınıza harcadığınız onca emek ve zamana rağmen hala yeterince izlenmediğinizi düşünüyorsanız çok haklısınız. Çünkü aramalarda çıkmıyorsunuz. Peki aramalarda çıkmak için ne yapmalısınız? İlk olarak hedef kitlenizi genişletmelisiniz.

Tüm Dünya’da Türkçe Bilen İnternet Kullanıcılarının, Tüm Kullanıcılara Oranının %2’nin Altında Olduğunu Biliyor Muydunuz?

Bu şu demek, Türkçe videolarınızla internet kullanıcılarının %2’sinden azına erişebiliyorsunuz.

Demek ki sadece Türkçe bilen kullanıcılara değil, diğer dilleri kullanan kullanıcılara da ulaşmalısınız. Yani videolarınızın başlık ve açıklamalarını diğer dillere çevirtmelisiniz. Böylece diğer ülkelerde yaşayan insanlar kendi dillerinde arama yaptıklarında bile sizin videolarınıza ulaşabilirler.

Diyelim ki videolarınızı buldular, izlemeleri, beğenmeleri ve yorum yapabilmeleri için konuşmalarınızı anlayabilmeleri gerekiyor. O halde ikinci aşama, altyazılarınızı diğer dillere çevirtmek olmalı. Peki altyazılarınız yoksa ne yapacaksınız? Altyazı çeviri ve diğer bilgiler için tıklayınız.

Başlık, açıklama ve altyazılarınızı istediğiniz dillere çevirttikten sonra, bunların SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmanıza yapacağı katkıyla çok daha üst sıralarda listelenebilirsiniz. Böylece hem Türkiye’de hem de dünyanın diğer ülkelerinde insanlar videolarınıza daha kolay ulaşabilirler ve daha çok izlenme elde edebilirsiniz.

İnternet kullanıcılarının en çok hangi dilleri kullandığını öğrenmek istiyorsanız tıklayınız.  

Rakiplerinizin bir adım önünde olmak istemez misiniz? Hadi, onların ulaştığından daha geniş bir kitleye ulaşmak için hemen harekete geçin!

Videolarınızı farklı platformlarda da paylaşarak izleyici kitlenizi arttırabilirsiniz, bunun için gömülü altyazı ihtiyacınız olursa videonuzun hazırlanmış altyazısını gömülü hale getirip size teslim edebiliriz, veya önce altyazısını oluşturur sonra gömülü altyazı olarak videoya ekleriz. Yapmanız gereken ihtiyacınızı belirlemek, gerisi bizim işimiz, size istediğiniz hizmeti sunacağız.