Deşifre

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Zaman konusunda sorun yaşadığınız anlarınızda, basit bir işlemi bile gerçekleştirmek eziyet gibi gelebilir. Her zaman “ Deşifre ne demek ?” sorusuyla karşılaşıyoruz. Transkripsiyon diye de anılan bu hizmeti kısaca açıklayalım; kısa, uzun fark etmeksizin, ses veya video içerisinde bulunan konuşmaların yazıya dökülmesi hizmetidir. Gerektiğinde deşifre hizmeti alarak bu zahmetli işten kurtulabilir ve farklı işlerinize vakit ayırabilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir formatta, word veya metin belgesi olarak teslim alabileceğiniz video ve ses dosyalarınızdaki konuşmaların yazıya geçmiş hali hem hızlı, hem de eksiksiz şekilde size teslim edildiği zaman dünyanın en değerli madenini, zamanınızı elinizde tutmuş olacaksınız.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Her ne kadar bu konuda hizmet verdiği iddia edilen deşifre programları piyasada yer alsa da, özellikle Türkçe’de çok başarılı oldukları söylenemez. Kelime hataları, noktalama işaretlerinin olmayışı ve dil bilgisi hatalarıyla birlikte değerlendirildiğinde deşifre programlarının kullanılması size her halükârda ekstra iş çıkaracaktır. Bizden alacağınız deşifre hizmetinde bu tarz hata ve eksikliklerle karşılaşmazsınız. Ayrıca istediğiniz punto, yazı tipi ve sayfa düzeniyle hiçbir düzeltmeye ihtiyaç duymadan sahip olabileceğiniz video ve ses dosyalarınızdaki konuşmaların dokümanları sayesinde, işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirecek ve boşa vakit harcamak zorunda kalmayacaksınız. Deşifre Hizmeti sayesinde en uygun fiyata en hızlı hizmeti almanızı ve kaliteyi her zaman gerek hizmet öncesinde gerekse hizmet sonrasında hissetmenizi sağlamak için buradayız. 

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”396″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Akademik çalışmalar başta olmak üzere; YouTube üzerinde yayınlanmış olan bir çalışma veya konuşmanın metin hali her zaman ihtiyaç duyulabilecek bir doküman olabilir. Gerek kendi çalışmalarınızda kullanmak gerekse video paylaşım sitelerinin altında açıklama olarak kullanabileceğiniz deşifre hizmeti ile metne dökülen konuşmaları isterseniz gömülü altyazı olarak da videolarınıza ekletebilirsiniz.

Video veya ses dosyasının uzunluğu ne kadar olursa olsun, belirlenen gün ve saatte doküman elinizde olacaktır. Profesyonel çalışma mantığımızla vakit kayıplarını en aza indirebilirsiniz. Başarısız Deşifre Programları kullanmak yerine bu alanda kendini yetiştirmiş ve eksiksiz teslimat konusunda da titiz ekibimizle iletişime geçerek sizlerde daha profesyonel ve doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz. Tercihlerinizin her zaman mutluluğa dönüşmesini sağlamak adına, iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]