2d Animasyon Video

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Farkındalık yaratabileceğiniz ve dikkatleri üzerinize çekebileceğiniz bir çalışma, reklam veya tanıtım yapmak istediğinizde, 2d Animasyon Video başvuracağınız ilk yöntem olmalıdır. Aklınızdan geçen bütün senaryolara uygun olarak tasarlanan ve yayınlanmaya hazır hale getirilecek olan 2d Animasyon çalışmaları, potansiyel müşterilerinize, yapmak istediğiniz projelerinizde kaliteyi hissettirebilmenize ve ihtiyaç duyduğunuz farklılığı da elde etmenize her zaman imkân tanıyacaktır. Profesyonel 2d tasarımlar, vermek istediğiniz mesajı karşı tarafa daha akılda kalıcı ve net biçimde aktarmanızı sağlayacaktır. Vermek istediğiniz bilgileri animasyonlarla desteklemenin ve görsel şölenle tam anlamıyla karşı tarafın aklında şimşekler çakmasını sağlayabilmenizin avantajlarını kullanarak hem marka bilinirliğinizi artırabilir, hem de akılda kalıcı bir çalışmayla tekrardan izlenme şansınızı artırabilirsiniz. 2d Animasyon Video Fiyatları tahmin ettiğiniz kadar yüksek değildir. İnsanlar okumaktan daha çok video seyretmeyi tercih ettiği için sayfalarca yazıyla anlatacağınız bir şeyi bir iki dakikalık bir video ile çok daha rahat ifade edebilirsiniz.

Markanızın reklamını veya tanıtımını yapmak, yazıya döktüğünüz belli bir kurgunun görsele dökülmesini sağlamak veya sadece bu işi yaparak her platformda takipçi kazanmak istediğinizde de doğru yerde olduğunuzu anlayacaksınız. Yapılan araştırmalarla ortaya konulan ve kesinlik kazanan videoların yazılardan daha baskın bir etki bıraktığını bilmeniz ve elinizin altında olan bu gücü kullanmanız her zaman kazanç olarak sizlere dönecektir. 2D Animasyon Video hizmetiyle birlikte, daha önceki sıradan ve standart çalışmalardan sıyrılıp, rakiplerinizden daha önde olmayı ve her zaman daha fazla insanın dikkatini çekmeyi de başarabilirsiniz. Pazarlamacı zihniyetinden ve mantığından sıyrılmak, markanıza değer katmak ve ortaya konulmuş bir emek olduğunu hissettirebilmek istediğiniz zamanlarda da ihtiyacınız olan tek hizmet, 2D Animasyon Video hizmeti olacaktır.

Tek başına yetersiz olduğunu düşündüğünüz zamanlarda video üzerine seslendirme hizmetini de eklediğinizde eşsiz bir bütünleşme sayesinde, nokta atışı reklamlar ve tanıtımlarda yapabilirsiniz. 2D Animasyon yapma hem potansiyel müşterilerin ilgisini çekmenizi hem de tanıtımınızı daha etkili şekilde yapmanızı sağlar. Yüksek etkileşim sağlayarak ister web sitenize, isterseniz video paylaştığınız kanala daha fazla kullanıcı çekmenin keyfini süreceksiniz.  Farklı olmak, farklı hissetmek ve hissettirmek istediğinizde sizlerde kolaylıkla hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Farklı Olun ve Dikkat Çekin

Hazırladığımız kurgu ve kullandığımız özgün görseller ve sayısız animasyon efekti sayesinde hedef kitlenizi cezbedin.

Bilgilendirici ve Akılda Kalıcı

Araştırmalara göre bu vb gibi görseller %68 daha akılda kalıcı, kayda değer ve bilgilendirici. Üstelik okuduğunu hatırlayan insan oranı %10’larda iken video izleyicilerinin videodaki mesajı hatırlama oranı %95 olarak ölçülmüştür.

1 Resim 1000 Kelimeye Eşittir

“Forrester” Araştırma şirketine göre 1 dakikalık video 1,8 milyon kelime ile eşdeğermiş. Sadece vermek istediğiniz mesajı, geniş kitlelere ne kadar hızlı ulaştırabileceğinizi düşünün.

Pazarlamacı İmajından Kurtulun

Saygı görün, pazarladığınız ürün ve markanız itibar görsün ve daha çok etkileşim alın, daha geniş kitlelere ulaşın. İnsanın kaçıştığı klişe reklamlarla paranızı boşa harcamayın.

Hiç Olmadığı Kadar Yüksek Etkileşim

Bir başka online araştırmaya göre, müşteriler izledikleri açıklayıcı animasyon videoların %97 daha paylaşılabilir olduğunu düşünüyor. Bunun sebebi ise “explainer” türü animasyon videoların izlemesinin daha keyifli olmasıdır.

Çalışmalarımızdan bazı örnekler;[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_video link=”https://youtu.be/RF-uboN-OwE”][vc_video link=”https://youtu.be/XQt8jtgYI_4″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_video link=”https://youtu.be/-B2EgIkeEwY”][vc_video link=”https://youtu.be/6yCAiSSqXwY”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_video link=”https://youtu.be/WDzAR-wGpyk”][vc_video link=”https://youtu.be/YbOYpDFerYo”][/vc_column][/vc_row]